Web Yazılımı

Firmamız tarafından sizlere sunulan web yazılım geliştirme hizmetleri, birçok anlamda işinizi kolaylaştırmaya yarıyor. Bildiğiniz üzere web yazılımı dediğimiz kavram genel olarak, sitelerinizde farklı farklı özellikler istediğiniz zaman devreye giriyor. Projeniz sırasında işinde uzman yazılımcılarla çalıştığınız zaman yönetmesi kolay ve kaliteli bir web sitesi elde etmiş oluyorsunuz. Bizler de alanında uzman yazılım firması olarak size özel yazılım hizmetleri sunuyoruz. Web yazılım, basit açıklama ile; bir markanın ya da firmanın kendisine ait internet sitesinde olmasını dilediği her şeyi anlatan bir kavramdır. Web tasarımla bir araya geldiği zaman hem site sahibi hem de müşteri için oldukça kullanışlı olan web yazılım, mutlaka bu işten anlayan ekiplere yaptırılmalıdır. Bizler de yazılım firması İstanbul merkezli olarak sizlere tüm Türkiye’yi kapsayan kaliteli yazılım hizmeti sunmaktayız. Son günlerde Özellikle e-ticaret sitelerinde yazılım kavramı büyük önem taşımaktadır. Çünkü hedef kitleye ulaştırılmak istenen web sitesinin mutlak surette kullanıcı dostu bir ara yüzü olmalıdır. Bu ara yüz sayesinde kişiler daha güvenilir ve kolay bir biçimde alışveriş yapabilmektedir.

PEKİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Web yazılım genel olarak, sitelerinizde farklı farklı özellikler istediğiniz zaman devreye girer. Projeniz sırasında bizim gibi kaliteli yazılım firması ile çalıştığınız zaman yönetmesi kolay ve kaliteli bir web sitesi elde etmiş olursunuz. Projenizi büyük çaplı planlıyorsanız, bu hizmetten mutlaka yararlanmanız gerekmektedir. Yazılım firmaları arasından sıyrılan şirketimiz, sizlere en güncel teknolojilerle en iyi hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiştir. Peki özel yazılım geliştirme hizmetlerinin sizlere olan faydaları nelerdir?

  • Web yazılımı kendinize özel olarak yaptırdığınız zaman rakiplerinizin de önüne geçmiş olursunuz.
  • Erişebilirlik açısından ne kadar kaliteli bir siteye sahipseniz, o kadar çok insan sizin ürün ve hizmetlerinize geri dönüş yapar.
  • Web yazılımları ile iş süreçlerinizi de daha kolay bir biçimde yönetebilirsiniz. 
  • Bu yazılımlar ergonomik olduğu için hem sizin hem de müşterinizin adına kullanımı oldukça basittir.
  • Farklılaşmanızı sağlar.
Web Yazılımı

 

Firma olarak sizlere İstanbul yazılım satış ve destek eğitimi konusunda da en kaliteli hizmet sunuyoruz. Bildiğiniz üzere yazılım dediğimiz olgu, bilgisayarların belirlenmiş işleri yapması için hazırlanan kodlanmış komutlar dizisidir. Firmamız sizlere e-ticaret yazılımları başta olmak üzere muhasebe yazılımlarına kadar birçok özel yazılım hizmetini sunmaktadır. Firmamız tüm bu yazılımların çözüm ortaklığını, satış hizmetlerini ve satış sonrası desteklerini de sunmaktadır. Firmamız, teknolojik olarak tüm kurum ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Özellikle dijital muhasebe alanındaki tüm yenilikleri takip etmekte ve buna uygun yazılımları sizler için hazırlamaktayız.

 

Bu web yazılımlarımız arasında da şunlar bulunuyor:

  • E-defter
  • E-arşiv
  • E-fatura
  • E-mutabakat
  • E-irsaliye 

Sizler için bunlar gibi tüm entegrasyonları sağlamaktayız. 

İŞİNİZİ GELİŞTİRME İMKANI SUNUYORUZ

Alanında uzman bir ekipten oluşan firmamız, sizlere kişiselleştirilmiş, sorunsuz yazılım deneyimi sunuyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarına devam eden firmamız, tüm Türkiye’ye güvenilir dijital ürünler sunuyor.

Firmamızın sizlere sunduğu web yazılım geliştirme hizmetleri ile şunları elde edebilirsiniz:

Müşteri Veri Yönetimi: Bu yazılımlar sayesinde müşteri verilerinizi saklayabilir ve koruyabilirsiniz.

Satış: Doğru bir biçimde satış yapabilmek için tüm analizleri gerçekleştirebilirsiniz 

Satış Performans Yönetimi: İş yerinizdeki personellerinizin satış performanslarını kontrol edebilirsiniz

Personel Takibi: İş yerinizdeki personellerin mesai saatleri gibi birçok detayı takip ve kontrol edebilirsiniz

Web Yazılımı