Bir Yazılım Şirketi Hikayesi

 
2016 yılından beri onlarca web tasarım, mobil uygulama ve özel yazılım projeleri geliştirmiştir. 7 kişilik genç ve tecrübeli ekibi ile sürekli yeni projeler geliştirerek kendini yenilikçi tutan yeni nesil yazılım şirketidir. Kendimize ait süreçlendirme yöntemimiz ile projelerin müşterinin istediği şekilde ve zamanda hazır olmasını garanti ediyoruz.

Kodmoz Yazılım Evi, ağırlıklı olarak global projeler geliştirmiş, Türkiye şartlarında bu anlamda en deneyimli yazılım şirketidir. Geliştirdiği projeler özelinde müşterinin isteğine göre SEO (arama motoru optimizasyonu), dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi konularını da üstlenmektedir.

Çalışma prensibimizin ilk aşaması doğru efor ve süreçlendirme yapmaktır. Referanslarımızdan göreceğiniz üzere bu zamana kadar çalışmaya başladığımız istisnasız her projeye başarıyla tamamlanmıştır. Buradaki en önemli nokta doğru efor ve süreçlendirme yapabilmektir, bu konuda deneyimimiz siz değerli müşterilerimize de yol gösterecektir.

Basında Kodmoz Yazılım Evi

Kodmoz Yazılım Evi olarak Business Channel Türk kanalında Özge Vardarlı ile İşi Bilen programının konuğuyduk.
Kodmoz Yazılım Şirketi Business Channel Türk Televizyon Yayını
 
Türkiye genelinde eksikliği hissedilen büyük veri/yüksek trafikli site yönetimi gibi niş konularda danışmanlık veren tek yazılım şirketidir. Geliştirdiğimiz projelerde müşteri ihtiyacına göre SEO'da teknik puan garantisi veren tek yazılım şirketiyiz. Google PageSpeed Insight skorunu geçerli olan 90 ve üzeri yapacağını Kodmoz Yazılım Evi taahüt eder. Bununla ilgili en net referansımız kendi web sayfamızdır. Kodmoz.com üzerindeki herhangi bir sayfanın linkini alıp Google PageSpeed Insight sayfasında sorgularsanız puanlarının mobil ve masaüstünde 100/100 olduğunu görebilirsiniz. Bu alanda çalışacağınız şirketi seçerken o şirketinde Google PageSpeed Insight skorlarına bakmanızı öneririz.

Kodmoz Yazılım Evi, kendi alanında Türkiye'de niş işler yapmış bir yazılım şirketidir.

İsterseniz mobil uygulama, web yazılım, web tasarım veya masaüstü yazılım ihtiyacınız olsun...

Fikrinizi projeye, projeyi ürüne, ürünü pazara dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey Kodmoz Yazılım Evi'nde.

Projenize vakit kaybettirmeyin, siz önce Kodmoz Yazılım Evi'ne gelin.