Mobil Uygulama Geliştirme

Neden Mobil Uygulama Geliştirmelisiniz?

Günümüzde iletişim ve etkileşim süreçleri internet üzerinden devam ediyor. Markaların, internet üzerindeki etkileşimlerinin ciddi bir kısmı ise mobil cihazlar aracılığı ile gerçekleşiyor. Mobil cihazlarımızın internet etkileşimlerinde önemli bir yeri olması markaların mobil uygulama geliştirme ihtiyacı uyandırıyor. Web siteleri, farklı platformlar ve tarayıcılar ile uyum sağlayamıyor. Bu durum firmaları mobil uygulama geliştirmeye yönlendiriyor.

Çağımız teknolojik gelişmeleri şirketleri inovatif kararlara yöneltmekte. Teknolojiye uyum sağlamak, günü yakalamak, kitlelerin ihtiyaçlarını yanıtlamak, işletmelerin pazardaki yerlerini sağlamlaştırma ihtiyacı oluşmakta. Gelişim için firmalar inovasyon gerçeğini göz ardı edemezdi ve etmedi. Sektörde öncü olmak isteyen firmalar mobil uygulama geliştirme adımını atmakta. Mobil uygulamalar ile markalar, ürünlerini tüketicinin avuç içine sığdırmakta.

Mobil Uygulama Geliştirme

Böylece markalara kolay erişim ve tanınırlık sağlanmakta. Kolay erişim, güvenilirlik, marka bilinirliği, sektörel değer ve müşteri kitlesini geliştirme konusuna eğilen tüm şirketler, dijital dünyanın aplikasyon gerçeği ile tanıştı. Yerini sağlamlaştırmak, daha yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmak, kilometreleri saniyelere sığdırmak, sınırları aşmak ve böylece marka kimliğini oluşturmak mobil uygulama yazılımları ile mümkün. Yeni nesil müşteri kitlesi ile buluşmak isteyen tüm firmalar günümüzde mobil uygulama geliştirme adımını atmakta. Mobil uygulama geliştirmeyi markanız için önemli bir yatırım olarak değerlendirebilirsiniz. Mobil uygulamanız ile IOS, Android yazılımlı cihazlarda tek tıkla markanıza erişim olanağı sağlayabilirsiniz.

Mobil cihaz kullanıcılarının 1 saat içerisinde ortalama 8 ila 10 kez cihazlarını kontrol etmekteler. Mobil cihaz kullanımındaki artışı göz ardı etmemelisiniz. Tüketicinin kullanım alışkanlığı mobil uygulama geliştirme ihtiyacını doğurmakta. Mobil uygulama geliştirme ile  dilediğiniz kullanıcı profiline reklam, pazarlama ve bilgilendirme amaçlı gönderileri anlık olarak iletebilirsiniz. 

Mobil uygulama geliştirme, markalara erişilebilirlik avantajı sağlamakta. Mobil uygulama, şehirlerarası hatta uluslararası sınırlarda ürün ve hizmetleri tüketici ile buluşturmakta. Kolay erişim imkanı ile markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. Mesafeleri saniyelere çevirerek daha önce tanışmadığınız yepyeni bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Mevcut kitleniz ile iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde müşteri memnuniyet ve önerilerini anlık olarak alabilirsiniz. Mobil uygulamamızın bize ulaşın özelliği ile tüketicinizden direkt geri bildirim alabilirsiniz. Tüketici ile buluşmanızı hızlandıran mobil uygulama geliştirme ile müşteri memnuniyetini ölçebilirsiniz. Mobil uygulama geliştirme sayesinde kitlenizin ihtiyaçlarını tüm rakiplerinizden önce belirleyebilirsiniz. Yepyeni bir rekabet alanı oluşturabilir, sektördeki yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Mobil cihazlar hayatımıza girmeden önce müşteri sadakati sağlamak son derece zordu. Müşteri bağlılığı, uzun yıllar boyunca reklam ve algı çalışmaları ile kazanılmaktaydı. Mobil uygulama ile dijital sahada birebir tüketici ile kontak kurulabiliyor. Mobil uygulama geliştirme,  ürün ya da hizmetin tüketicide bıraktığı etkiyi saniyeler içerisinde size ulaştırmakta.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme yukarıda bahsettiğimiz olumlu deneyimleri size sunuyor. Fakat faydaları bunlar ile de sınırlı kalmıyor. Belirttiğimiz avantajların dışında uygulamanıza yapılan her girişte yapılan aramalar, sizin için raporlanıyor. Mobil uygulamamız tüketici aramalarını raporluyor. Böylece tüketiciyi ve ihtiyaçlarını tanımanızı sağlıyor. Tanıdığınız birine mi satış yapmak daha kolay; yoksa tanımadığınız birine mi? Elbette ihtiyaçlarını bildiğiniz birine sunacağınız ürünler farklı olacaktır. Tanıdığınız, ne aradığını bildiğiniz bir kullanıcıya satış yapma ihtimaliniz de kat kat artacaktır. 

 

Markanızın ürün ve hizmet stratejisini nasıl geliştirip, değiştireceğinizi mi düşünüyorsunuz. Gelecek dönemler için, ürün geliştirmede, yeni sezon ürünlerde de kitlenizin ihtiyaçlarına göre stratejik hamleler yapabileceksiniz. Bilinmezler ile dolu bir dünya yerine size bir çok bilgi aktarıyoruz. Bugünkü satış eğilimi ile geleceği şekillendirme imkanı sunuyoruz. Satış ve ihtiyaç denklemini sizin için geliştireceğimiz uygulama ile çözeceğiz. Ancak her zaman ihtiyacı belirlemek yeterli olmayabilir. Bazen elinizdeki ürün ya da hizmet için ihtiyaç oluşturmak, kısa vadede ürünü tüketici ile buluşturmanız gerekebilir. Mobil uygulama geliştirme, size pozitif yansıyacak. Tüketicinizi ürüne yöneltme, ihtiyaç uyandırma, ürüne yönlendirme gibi etkiler için de mobil uygulama günümüz üretim ve tüketim toplumunun vazgeçilmezi. 

 

Mobil Uygulama Geliştirmede Neden KODMOZ?

KODMOZ Yazılım Evi, IOS, Android ve Cross platform mobil uygulamaları ile markanıza erişimi tek tıka indiriyor. En iyi reklamın iyi yazılımlı bir aplikasyon olduğu bilinci ile size çözümler sunuyor. Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, bilinirliği, kullanıcılara özel, kişisel pazarlama etkinlikleri oluşturarak, bilgilendirme ve kullanıcılara duyuru yapmanızı sağlayarak, markanızın gelişimine katkı sağlayacak mobil uygulama geliştirme ile yanınızdayız. Hala mobil uygulamanız yoksa bizimle yeni tanışıyor olmanız kaynaklıdır. İhtiyacınıza yönelik IOS, Andorid ve Cross platformları için uygulama geliştirerek markanızın gelişimi için yanınızdayız. Size en iyi mobil uygulama geliştirme hizmetini sunmak için hazırız.