SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Danışmanlığı

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti, sizlere en iyi tanıtım hizmetini sunan araçlardan birisidir. Bildiğiniz gibi günümüzde kullanıcılar artık aradıkları ürün ve hizmetleri öncelikle internet üzerinden arama motorlarını kullanarak araştırmaktadır. Hal böyle olunca da üst sıralarda bulunan siteler pastadan en büyük payı kapmaktadır. Biz de SEO ajansı olarak sizlere arama motoru optimizasyonu konusunda hizmet vererek, sitenizi en üst sıralara taşımayı hedefliyoruz. 

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

İçerik Pazarlaması

Günümüzde yeni teknolojilerin gelişmesi ile beraber geleneksel medyadan da sıyrılmaya başladık. İşte bu nedenle artık internet üzerinden yapılan pazarlama yöntemleri daha çok tercih edilmeye başlandı. İçerik pazarlaması da hedef kitleyi etkileyebilmek, onlarla iletişim kurmak ve potansiyel müşteriler kazanmak için gerçekleştirilen internet odaklı çalışmaları ifade etmektedir. İçerik pazarlaması hizmetinde hedef kitleyi etkileyebilecek kaliteli içerikler düzenli ve sürekli olarak paylaşılmakta ve bu şekilde de potansiyel müşterilerle etkileşime girilebilmektedir. İçerik, kesinlikle pazarlama hususunun kilit noktasıdır ve mutlaka kaliteli olmalıdır. Biz de seo ajansı olarak sizlere içerik pazarlama sürecindeki tüm noktalarda güvenilir hizmet sunuyoruz.

Site Hızı Optimizasyonu

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu - 2

Bir web sayfasına erişebilmek için geçen süre, web sitesinin kalitesini de ortaya koymaktadır. Örneğin arama motorlarının örümcekleri ya da kullanıcılar oluşturulan bir içeriğe bakabilmek için harcadıkları zamanı önemserler. İşte bu zamanın daha da kısa bir süre haline getirilmesi işlemine site hızı optimizasyonu adı verilmektedir. Biz de firma olarak sizlere bu konuda kaliteli hizmet sunuyoruz. Geç açılan bir web sitesi, kullanıcının o sayfadan çıkmasına ve bir daha gelmemesine neden olabilir. Bu kaçırılan potansiyeli bir müşteridir ve firma için kötü bir deneyim olur. Bu nedenle site hızı optimizasyonuna büyük önem vermek gerekmektedir. Bu sadece masaüstü sitelerde geçerli bir kavram değildir. Günümüzde akıllı telefonların bilgisayarlardan daha sık kullanılması ile beraber artık mobil uyumlu web sitelerinin açılış hızları daha önemli bir hale gelmiştir. Biz de firma olarak sizlere tüm platformlarda site hızı açılış optimizasyonu hizmeti sunuyoruz.