Kurumsal Site Tasarımı

Günümüzde globalleşme ve teknolojik gelişmelerle beraber, kurum ve kuruluşlar internet üzerinden tanıtım ve satış gibi hizmetlere büyük önem vermektedir. Hal böyle olunca da kurumsal site tasarımı olgusu büyük önem kazanmaktadır. Bizler de firma olarak, sizlere en iyi kurumsal site tasarımı hizmetini sunmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız.

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal web tasarımı, web sayfası hakkındaki fikirlerin estetik bir çizgi üzerinde değerlendirerek hayata geçirilmesine verilen addır. Web tasarım için kısaca tasarımın yazılıma dönüşme süreci diyebiliriz. Biz de firma olarak sizlere kurumsal site tasarımı hususunda profesyonel destek sunmakta ve markanızın bilinirliğini bu site üzerinden arttırmayı hedeflemekteyiz. Unutmayın ilk görüş her zaman için çok önemlidir ve bu nedenle sitenizin tasarımı, hedef kitlenizi kendinize çekebilmek için atacağınız ilk en önemli adımdır. Web sitesi tasarlama sürecinde sizlere ilk olarak “Web sitesini ne amaçla, ne için yaptırıyorsunuz” sorusunu yöneltiyoruz. Bu sorunun cevabına yönelik olarak da ekibimiz tasarım sürecine sizi de dahil ederek örnek çalışmalar yapmaya başlıyor. Bu süreçte sizlerin görüşünü de alıyoruz, adeta ortak akıl düsturu ile çalışıyoruz. Daha sonra sizlere dijital dünyanın en önemli konularından birisi olan güvenliği sağlıyoruz. Bu güvensizlik kapsamında “Dolandırıcılık, hack, warez, virüs gibi” baş belaları yer almaktadır. Sizlerin güvenliğini sağlayabilme amacıyla kendi üretmediğimiz kodları kesinlikle kullanmıyoruz. Bunun dışında sizlere kesinlikle basmakalıp tasarımlar sunmuyoruz. Sektöre özel modüller uyguluyor ve bu şekilde dikkat çekmenizi sağlıyoruz. Web sitenizi tasarlarken sitenin hızına da önem veriyoruz. Çünkü hız konusu direkt olarak kullanıcı deneyimini ve dolayısıyla da müşteri memnuniyetini etkileyecek bir husustur.

KURUMSAL WEB SİTESİ DEĞİL KURUMSAL İLETİŞİM AĞI

Sahip olmak istediğiniz web sitesinin sizlere ciddi anlamda fayda sağlaması için mutlaka kurumsal bir site tasarımına sahip olmalısınız. Şirketinizin ve markanızın prestijini arttırmak bunun yanı sıra müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli ve özgün bir kurumsal web sitesine ihtiyaç duyacaksınız. Firma olarak bizler müşterilerimizin dilediği gibi kurumsal web tasarımı yapmakta ve sizler için kaliteli çözümler ortaya koymaktayız. Sahip olmak istediğiniz web sitesinin sizlere ciddi anlamda fayda sağlaması için mutlaka kurumsal site tasarımı hizmeti  almalısınız. Adınızı tüm hedef kitlenize duyurmak için sıkı bir çalışma yürütmenin ilk adımını da bizler sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Markanızın ya da firmanızın kurumsal kimliğini web sitenize yansıtarak, tanınabilirliğinizi arttırıyor, potansiyel müşterilerinizi de çekmenizi sağlıyoruz. Uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan kurumsal web site tasarımı için doğru adrestesiniz…Müşterilerimiz için son teknolojileri kullanarak çalışmalarımızı yürütüyor, kurumsal, responsive, kişisel ve mobil web siteleri tasarlayarak, ihtiyaçlarınıza kaliteli ve hızlı bir biçimde cevap veriyoruz.

KURUMUNUZ VE MÜŞTERİNİZ ARASINDAKİ BAĞLANTI

Dilediğiniz bir web sitesine, ‘vizyon’ ve ‘misyon’larınıza uygun bir web sitesi tasarlayarak, kolay erişebilirlik anlayışı ile yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde potansiyel ziyaretçi ya da müşterilerinize kullanılabilir bir ara yüz sunuyoruz. İçerik ve tasarımın uyum içerisinde olduğu bir web sitesi de ergonomik olması sebebiyle hedef kitlenize kendinizi rahatça tanıtmanızı sağlıyor.

Peki kurumsal web site tasarımı sizlere ne gibi avantajlar sunuyor?

 • Kurumsal web sitesi, kurumsal kimliğinizin hedef kitlenize en iyi biçimde iletilmesini sağlar.
 • Profesyonel ellerde hazırlanan kurumsal site tasarımı sizin en büyük reklam aracınız olacaktır.
 • Kurumsal web sitesi tasarımı ile çok sayıda kişiye ulaşma imkanı elde edebilirsiniz. Bu da hedef kitlenize ulaşımı ve potansiyel müşteri sayınızı da artıracaktır.
 • Kurumsal web sitesi, dünyaya ulaşmanızı sağlayan en önemli araçtır. Bu nedenle kaliteli ve farklı olması sizin için büyük avantaj sağlar.
 • Kurumsal web siteleri, firmanıza olumlu bir imaj çizer. Eğer daha ciddi ve istikrarlı bir görünüm sergilemek istiyorsanız sizlere sunduğumuz kurumsal site tasarımı hizmetinden mutlaka yararlanmalısınız.
 • Kurumsal web sitesi sayesinde rakiplerinizin de önüne geçme imkanınız artacaktır.

SİZLERE NE SAĞLIYORUZ?

Firma olarak hem görsel hem de içerik anlamında kaliteli bir kurumsal web tasarımı yaparak, sizlere birçok anlamda fayda sağlıyoruz. Bu faydaların başında da şunlar geliyor:

 • Ana işlev hakkında hedef kitleyi daha iyi bilgilendirme
 • Fayda ve maliyet oranının maksimum seviyede olması
 • Müşteri memnuniyetini sağlama
 • İşletmeyi sanal ortamlarda daha iyi tanıtma imkanı
 • Yeni müşteriler bulma imkanı
 • Kurumsallık imajı sağlama
 • 7 gün 24 saat ulaşılabilir olma imkanı
 • Güncel ve dinamik bilgilendirme sunma imkanı
 • Kurumsal web sitesi ile dikkat çekerek ağı daha da genişletme imkanı
 • İşletmenin sürdürülebilirliğine ciddi anlamda katkı
 • Satışları arttırmaya yönelik katkı
 • Firmayı doğru tanıtma şansı
 • Müşterilerle olumlu ve daha kaliteli iletişim kurma imkanı
Kurumsal Site Tasarımı

Yazımızda da belirttiğimiz gibi kurumsal bir web sitesine sahip olmak, güçlü bir marka değeri yansıtmayı sağlar. Bu da ulaşmak istediğiniz hedef kitle üzerinde ciddi anlamda olumlu etkiler yaratır. Firma olarak sizlere kurumsal tasarım hizmeti sunuyor ve bu hizmeti oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Eğer sizlerin de profesyonel bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.